Divoký západ na Otáčku

Z vodního světa rovnou na divoký západ, kterým Vás provede v pátek 24. 8. a sobotu 25. 8. od 21 hodin DS Kovářova Opona s hrou Limonádový Joe. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Informace o vstupenkách

Tel: 603 281 718
(v době 10 – 12 hod. a 13 – 18 hod.)
Email: predprodej@dsvltavan.cz

Povídání o hře

Divadelní spolek Kovářovská OPONA (organizovaná parta ochotnicky nadšených amatérů) pro vás nastudovala divadelní hru Jiřího Brdečky LIMONÁDOVÝ JOE, ANEB KOŇSKÁ OPERA.

V hudební parodii westernů divokého západu se dozvíte, že alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství. Když ale střílí Limonádový Joe přesnou muškou nezakalenou výpary alkoholu, netřeba volat lékaře. Limonádový Joe nosí kolty proklatě nízko a bojuje proti padouchům divokého západu, kteří se neštítí těch nejhanebnějších zločinů. Do cesty mu však vstoupí nejen láska v podobě krásné Winnifred, ale také temná Tornádo Lou, Doug Badman a především Horác alias Hogofogo. Přestože láska nakonec zvítězí, raději se přesvědčte, zda nemáte na předloktí mateřsk&eacut e; znaménko v podobě kakaové skvrny velikosti mexického dolaru. A pokud ano, buďte vítáni: „PADOUCH NEBO HRDINA, MY JSME JEDNA RODINA!“