Hodnocení sezóny na OH2017

Tradicí bývá, že začátek sezóny zahajují hosté, tak i tento rok nebyl výjimkou. Jako první nám přijel zahrát spolek Ty-Já-Tr Praha s hrou Soudné sestry. Celková návštěvnost 3 představení byla 316 diváků. DS Prácheňská scéna v Písku s Bylo nás pět se roztočili jako druzí, celkem odehráli 3 představení s celkovou návštěvností 601 diváků. O pekelný závěr sezóny se postaral DS Lužnice Bechyně s představením Hrátky s čertem. Peklo ovládlo Otáčivé hlediště s 5 představeními s celkovou návštěvností 1 035 diváků. Točna byla tak rozpálená, že museli přijet Vodníci z Řečice od DS J. K. Tyl Kardašova Řečice a zchladit se 3 představeními s pomocí 479 diváků točnu. Úplně poslední rozezpívalo v jeden den 66 návštěvníků DS Kovařovská Opona s muzikálovým představeným Bedřich Smetana – The Greatest Hits.

V podání DS Vltavan jste měli šanci shlédnout dvě hry – premiéru letošního roku, Zkrocení zlé ženy v režii Daniela Hnáta, jejíž 12 představení navštívilo dohromady 2 670 diváků a reprízu hry Noc na Karlštejně s neméně úspěšným počtem 2 617 diváků.

Divadelní společnost Vltavan děkuje touto cestou všem divadelním příznivcům za vysokou návštěvnost Otáčivého hlediště v průběhu letní sezóny 2017. Těšíme se na shledanou v příštím roce.

 Fotogalerie:

Noc na Karlštejně 

Zkrocení zlé ženy

Hrátky s čertem
Odkaz na FB stránky DS Lužnice Bechyně

Vodníci z Řečice

Bedřich Smetana The Greatest Hits

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.