Nedělní dětská představení na letní sezónu 2019

Informace o představeních

Připravili jsem pro vás pořádnou dávku nedělních dětských představeních Já, padouch a Asterix a Obelix. Začínáme již 14. 7. a to ve dvouch časech v 10:00 a 17:00. Představení se budou hrát následovně:

14.7. – Já, padouch
21.7, – Asterix a Obelix
28.7.-Já, padouch
4.8.- Asterix a Obelix
11.8. – Já, padouch

Rezervace na mobilním čísle 603 281 718 (v době 10 – 12 hod. a 13 – 18 hod.) a na e-mailové adrese predprodej@dsvltavan.cz . Vstupné na všechna představení 50,- Kč.

 Já, padouch

Naši Mimoni usilovně pracují na obsahu. 

Asterix a Obelix

V dalekém Egyptě, ve městě zvaném Alexandrie, se královna Kleopatra vsadí s Césarem, že mu postaví nový palác. Úkolem pověřila malého architekta Numerobise, a protože mu dala na stavbu pouhé tři měsíce, tak se chudák architekt vydá do ještě vzdálenější Galie pro kouzelný lektvar, který by mu pomohl postavit palác včas. Do toho se ale vkládá César, který nechce sázku prohrát, a tak se všemožně snaží stavbu překazit. Z Galie se ovšem Numerobis nevrací jen s kouzelným lektvarem, ale i s Asterixem a Obelixem, protože jak jde o Césarovo římské vojáky…

Pohádka na motivy známého příběhu z dalekého Egypta a ještě vzdálenější Galie, kde vojáci létají vzduchem a dělníci mají nadpřirozenou sílu, ve světě velkých pyramid a úžasných Sfing, se slovutným Césarem a nádhernou Kleopatrou, s maličkým pejskem Idefixem, středním Asterixem a velikým Obelixem a ještě trochu něčím navíc.