Noc na Karlštejně

Kultovní představení Noc na Karlštejně. Není snad Čecha, který by ten příběh neznal. Zápletka milenecké a manželské dvojice je velmi oblíbená zábava všech napříč všemi generacemi. Slávu získalo filmové zpracování muzikálu Zdeňka Podskalského, kde působivost příběhu byla mocně posílena vynikající hudbou Karla Svobody s ještě snad působivějšími texty Jiřího Štaidla a Eduarda Krečmara. Naše obnovená premiéra vás nezklame, najdete vše, co znáte, klasické zpracování podle filmové předlohy, postavičky které poznáte, skladby a písničky, které dobře znáte.

Lidé by neměli zapomínat na krásné příběhy a měli by z nich čerpat vzory snad i optimismus a možná i příklady kladných postav. Je dobré, když se zastavíte a sednete do divadelních křesel- a usmějete se. A možná setřete slzu, protože i jeden každý z nás měl nebo má krásnou lásku a vzpomene si. Nabízíme Vám příběh Noci na Karlštejně, který je nejenom o lásce, intrikách, všedních lidech, ale dnes především i o moudrosti panovníka, který si to rozhodně zaslouží.

Režie: Ivan Sýkora

Hrají:

Pešek: Vladislav Šulc
Alena: Petra Novotná, Barbora Mazalová
Karel IV.: Jaroslav Mrzena
Arcibiskup: Bohuslav Toman, Petr Toman
Alžběta: Kateřina Mezerová
Král Petr: Dušan Menšík
Vévoda Štěpán: Lukáš Slepička, Vítězslav Haikl
Purkrabí: Jiří Bergler
Vrchní strážný: Luděk Švehla
Ovka: Dana Janoušková
Dvorní dáma: Kateřina Šochová, Natálie Trnková

Zbrojnoši: Milan Šesták, Martin Mrzena, Milan Menšík, Štěpán Brich, Adéla Janoušková, Jiří Netík mladší, Michal Korbel, Patrik Černý, Adam Černý, Libor Bukovský, František Hána, Miroslav Mihulka, Rostislav Šoch,

Kejklířky a svaté: Karolina Smutná, Barbora Podzimková, Petra Šulcová, Karolína Vidláková, Alena Mrzenová

Droboť: Rozálie Sýkorová
Pes Bobík: Amálka

Pěvecké trio: Patricie Sýkorová, Martin Kolouch, Anna Sýkorová

Fotogalerie: