O vodníka Jeníka 2016

 

ANI ZA MILION!!!

Detektivní komedie M. Doležalové a R. Vencla z atraktivního a netradičního prostředí přímořského majáku. Jacqueline a Lambert jsou navěky spojení tajemstvím a mezi nimi je všechno jinak, než se zdá. Každá lež je pravdou, každá pravda je lží a je jisté pouze to, že pod rouškou humoru skrývá se vrah…

PODZIM ŽIVOTA JE KRÁSNÝ

Komediální příběh z domova důchodců, protože ani podzim života nemusí být nuda a zvláště tam, kde se sejdou bývalá herečka (s důrazem na to bývalá) a své doby úspěšní milovníci, kteří stále věří ve své charisma a osobní kouzlo. Naskytne se Vám pohled do prostředí malebného domova, kde rozhodně neplatí, že stáří znamená moudrost ba naopak nejenže láska kvete v každém věku, ale i neplechy a dětinské fóry si najdou své místo na slunci.

SYLVIE

Autor A. R. Gurney vypráví o jakémsi druhu“mužské menopauzy“, která spustí řadu situací, kdy jinak harmonický manželský pár musí znovu hledat cestu k vzájemné komunikaci, porozumění a snad i smyslu života za přítomnosti nového člena rodiny.

VOJNARKA

Příběh A. Jiráska je téměř současný. Láska, sobectví, rub a líc jedné mince lidských osudů.

SCHERLOK HOLMES: Zrození zla

Přijďte se podívat, jak slavný detektiv se svým nerozlučným přítelem očistí anglický venkov od zločinných záměrů jednoho z nejrafinovanějších padouchů. Součástí představení je stínové divadlo a doprovází jej jako tradičně živá hudba. Můžete se těšit na hvězdné stálice suchdolského divadelního nebe ale i na talentované nováčky.

TENOR NA ROZTRHÁNÍ

V clevelandské opeře má pohostinský vystoupit světoznámý operní zpěvák, který ale řeší své rodinné problém kombinací alkoholu s prášky na spaní. Jak si poradí v situaci ředitel divadla, když není zpěvák schopen vystoupit před vyprodaným hledištěm?
Divák bude svědkem celé řady bláznivých komických situací, jako vystřižené z klasických komedií.

otacivehledisterajče.net